Obróć telefon

aby nadal przeglądać stronę

Noho

NOHO

Trwałość. Użyteczność. Piękno

przewijaj aby odkrywaćprzewijaj aby odkrywać
zdjecie w galerii 3

Nadgórników 14, Katowice

Tworzymy nowy standard życia NOHO PREMIUM LIFESTYLE.

Oferujemy mieszkania na pokolenia spełniające wymagania nowoczesnego stylu życia.Wznosimy budynki, które tworzą nowe oblicze ulic, dzielnic i miast. Dzielimy się prestiżem, bezpieczeństwem i spokojem.Projektujemy jedyne w swoim rodzaju części wspólne, tj. pokój klubowy, salę do jogi i pilatesu, przestrzeń coworkingową z czytelnią, kino, strefę zabaw dla dzieci czy pokój majsterkowicza, dzięki którym mieszkańcy integrują się, poznają, tworzą społeczność.

KOMFORT
JAKOŚĆ
ŚRODOWISKO

  • Stawiamy na najwyższą jakość architektury, wzornictwa i realizacji, bo tworzymy miejsca piękne, trwałe i niepowtarzalne. 
  • Potrafimy identyfikować najlepsze adresy w centrach miast, budujemy wartość naszego otoczenia, jesteśmy deweloperem nowej generacji.
  • Korzystając z najnowszych technologii, naszej autorskiej aplikacji NOHO App, dbamy o najwyższą jakość życia i wygodę naszych mieszkańców. 
  • Umiemy łączyć i zarządzać funkcjami mieszkalnymi, usługowymi i rekreacyjnymi, kreując miejsca do szczęśliwego życia, a nie tylko mieszkania. 
  • Dbamy o ekologię i zapewniamy życie w otoczeniu zieleni, wdrażamy systemy retencji wód opadowych, fotowoltaiczne oraz ładowarki dla elektrycznych pojazdów.